Search form

Лука 19:23

23тогаш, зошто не ги даде моите пари на трговците, та кога ќе се вратам да ги добијам со до бивка?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index