Search form

Лука 19:24

24Па им рече на присутните: – Земете ја од него мината и дајте ја на оној што има десет мини!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index