Search form

Лука 19:26

26Ви велам, дека секому што има, ќе му се придаде; а од оној што нема, ќе се одземе и она што го има.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index