Search form

Лука 19:27

27А оние мои непријатели, што не сакаа да царувам над нив, доведете ги тука, и погубете ги пред мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index