Search form

Лука 19:28

28Кога го рече тоа, Он тргна понатаму, искачувајќи се кон Ерусалим.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index