Search form

Лука 19:29

(Зачало 96)

29И кога се приближи до Витфагија и Витанија, до гората наречена Маслинова, испрати двајца ученици,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index