Search form

Лука 19:3

3сакаше да Го види Исуса, кој е Он, ама не можеше од народот, оти беше мал по раст.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index