Search form

Лука 19:30

30велејќи: – Отидете во спротивноно село; штом ќе влезете во него, ќе најдете едно врзано магаренце, коешто ниеден човек не го јавал; одврзете го и доведете го.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index