Search form

Лука 19:31

31И ако ве праша некој: зошто го одврзувате? Кажете му вака: – тоа Му е потребно на Господа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index