Search form

Лука 19:33

33И кога го одврзуваа магаренцето, стопаните им рекоа: – Зошто го одврзувате магаренцето?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index