Search form

Лука 19:35

35И го доведоа при Исуса; па штом ги нафрлаа алиштата свои на магаренцето, Го качија Исуса.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index