Search form

Лука 19:38

38велејќи: – Благословен е Царот Кој доаѓа во името Господово! Мир на небото и слава на висините!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index