Search form

Лука 19:39

39И некои фарисеи од народот Му рекоа: – Учителе, забрани им на учениците Твои!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index