Search form

Лука 19:4

4Затоа, за да Го види, истрча напред и се качи на една дива смоква, оти покрај неа требаше да помине.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index