Search form

Лука 19:40

40Но, Он им одговори и рече: – Ви велам, ако тие замолкнат, камењата ќе повикаат.

Изостави во понеделникот од Сирната седмица и премини на зачало 108

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index