Search form

Лука 19:42

42и рече: – И ти да го беше узнал барем во овој твој ден, она што служи за твојот мир? Но тоа е сега сокриено од твоите очи,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index