Search form

Лука 19:43

43зашто ќе дојдат денови за тебе и непријателите твои ќе те опколат со окопи и ќе те опкружат, и ќе те притеснат од сите страни;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index