Search form

Лука 19:44

44и ќе те разурнат тебе и чедата твои во тебе, и нема да остават камен на камен од тебе, оти не си го познал времето, кога беше посетен.

Крај на понеделникот од 28-та седмица

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index