Search form

Лука 19:45

(Зачало 98)

45И кога влезе во храмот, почна да ги истерува оние што продаваа и купуваа во него,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index