Search form

Лука 19:46

46велејќи им: – Напишано е: „домот Мој е дом за молитва, а вие го направивте разбојничка пештера“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index