Search form

Лука 19:47

47И поучуваше секој ден во храмот. А првосвештениците и книжниците, и старешините народни, сакаа да Го погубат,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index