Search form

Лука 19:48

48но не можеа ништо да Му направат, зашто сиот народ беше приврзан кон Него и Го слушаше.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index