Search form

Лука 19:7

7И сите, кога го видоа тоа, негодуваа, велејќи дека отиде во куќата на грешен човек.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index