Search form

Лука 19:9

9А Исус му рече: – Денеска дојде спасение на овој дом, зашто и тој е син Авраамов,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index