Search form

Лука 2:1

ГЛАВА 2

(Зачало 5)

1Во тие дни излезе заповед од царот Август за попис на сите жители.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index