Search form

Лука 2:10

10А ангелот им рече: – Не бојте се! Ете, ви соопштувам голема радост, која ќе биде за сите луѓе;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index