Search form

Лука 2:11

11зашто денеска во градот Давидов, ви се роди Спасител, Којшто е Христос Господ;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index