Search form

Лука 2:12

12и еве ви знак: ќе најдете повиен Младенец, Којшто лежи во јасли.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index