Search form

Лука 2:13

13И одеднаш со ангелот се јави многубројно небесно воинство, кое Го славеше Бога, велејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index