Search form

Лука 2:14

14– Слава на Бога во висините, а на земјата мир и меѓу луѓето добра волја!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index