Search form

Лука 2:16

16И дојдоа брзо и ги најдоа Јосифа и Марија, и Младенецот, Којшто лежи во јаслите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index