Search form

Лука 2:18

18И сите што слушнаа, се восхитуваа на сето она што им го кажуваа пастирите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index