Search form

Лука 2:24

24и да се даде жртва, како што е речено во Законот Господов, две грлици или две гулапчиња.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index