Search form

Лука 2:26

26Нему, од Светиот Дух му беше ветено дека нема да види смрт, додека не Го види Христа Господов.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index