Search form

Лука 2:29

29– Сега со мир го отпушташ Својот слуга, Владико, според зборовите Твои;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index