Search form

Лука 2:35

35А и тебе самата, меч ќе ти ја прободе душата, за да се откријат мислите на многу срца.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index