Search form

Лука 2:37

37Таа беше вдовица на околу осумдесет и четири години и не си одеше од храмот, служејќи Му на Бога со пост и молитва, дење и ноќе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index