Search form

Лука 2:38

38Во тој час пристапи и таа, и Го славеше Господа и им говореше за Него на сите во Ерусалим, коишто чекаа спасение.

Крај на светителот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index