Search form

Лука 2:39

39И кога извршија сѐ според Законот Господов, се вратија во Галилеја, во својот град Назарет.

Читај на Обрезание.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index