Search form

Лука 2:42

42А кога Он беше на дванаесет години, тие отидоа во Ерусалим, според обичајот на празникот;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index