Search form

Лука 2:44

44Мислејќи дека Он е со друштво, изминаа еден ден пат и Го бараа меѓу роднините и познатите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index