Search form

Лука 2:46

46По три дни, Го најдоа во храмот како седи меѓу учители, ги слуша и ги прашува;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index