Search form

Лука 2:47

47сите што Го слушаа, се восхитуваа на Неговиот разум и на Неговите одговори.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index