Search form

Лука 2:48

48Кога Го видоа, се зачудија; и мајка Му рече: – Синко, што ни направи така? Ете, татко Ти и јас се измачивме, барајќи Те.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index