Search form

Лука 2:49

49А Он рече: – Што сте Ме барале? Зар не знаете дека Јас треба да бидам во она, што е на Мојот Отец?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index