Search form

Лука 2:51

51И слезе со нив, па дојде во Назарет; и им беше послушен. А мајка Му ги чуваше сите тие зборови во срцето свое.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index