Search form

Лука 2:52

52Исус, пак, напредуваше во премудроста и возраста, и во благодатта пред Бога и луѓето.

Крај на Обрезание

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index