Search form

Лука 2:7

7И Го роди својот Син првенец, Го пови и Го положи во јасли, оти за нив немаше место во преноќиштето.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index