Search form

Лука 2:8

8Имаше пастири во тој крај, кои ноќеваа таму и го чуваа своето стадо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index