Search form

Лука 2:9

9И ете, ангел Господов застана меѓу нив и славата Господова ги осветли; и се уплашија многу.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index